Úvodná strana
Ubytovanie
Fotografie
Okolie
Cenník
Objednávka
Kontakt
FotografieFotografieFotografie

Chata je situovaná neďaleko hlavnej cesty a preto je dobre dostupná v lete aj v zime. K dispozícii je 7 izieb s celkovou kapacitou 19 lôžok a 10 prístelkov, kuchyňa, dve kúpeňe so sprchovacími kútmi, dva WC, hala, priestranná spoločenská miesnosť s krbom a farebným televízorom, pivnička. Parkovanie je možné priamo pri chate.

Ak si chcete opekať alebo sa len tak zohriať pri ohníku, máte k dispozícii ohnisko priamo pri chate. Pre Vaše deti sme pripravili i húpačky a pieskovisko.

Musíte uznať, že zima je tu čarovná, budete sa cítiť ako v rozprávke o Mrázikovi.

Interiér:
Za malou chodbou určenou najmä na odkladanie lyží a lyžiarok sa nachádza priestranná hala, z ktorej sa ide do spoločenskej miestnosti, do pivnice, na poschodie, do chodby s kúpelňami a do kuchyne. Na prízemí sa nachádzajú tiež 3 izby.

V spoločenskej miestnosti sa nachádza krb, k dispozícii je i narúbané drevo, farebný televízor, dva veľké stoly do 16 stoličkami a sedačka.

Kuchyňa je plne vybavená. Nachádza sa tu plynový sporák, mikrovlnná rúra, varná kanvica, 2 veľké chladničky, dva veľké stoly s lavicami a stoličkami.

Izby na prízemí:
Do jednej izby sa vchádza z kuchyne, do ďaľších dvoch z chodby. Z toho je jedna izba priechodná, vhodná pre rodinu s deťmi.

Poschodie:
Na poschodí sú 4 izby + malé posedenie so šiestimi kreslami a televízorom. Na každej izbe je k dispozícii umývadlo s tečúcou vodou.
1. izba – 3 postele + 4 prístelky
2. izba – 2 postele + 2 prístelky
3. izba – 2 postele + 2 prístelky
4. izba – 6 postelí + 2 prístelky

Kúpeľne sú dve, jedna pre dámy a druhá pre pánov. V dámskej kúpeľňi sa nachádzajú 3 umývadlá, WC a sprchový kút. V pánskej kúpeľni sú 2 umývadlá, pisoár, WC a spchový kút.

Sauna – po celodennom lyžovaní alebo turistike sa Vaše unavené telo môže zregenerovať v saune, samostatne stojacej priamo pri chate. (za poplatok, viď cenník)

Objekt je vykurovaný ústredným kúrením (kotol na peletky), ktoré patrí medzi najúspornejšie.

© chata Korytnička